Dinar’da Şehit Mezarlık Yolu Temizlenmeli
Reklam
Reklam
Reklam

Dinar’da Şehit Mezarlık Yolu Temizlenmeli

Dinar’da Şehit Mezarlık Yolu Temizlenmeli Dinar ilçesine bağlı Akçaköy’de ikamet eden şehit yakını olduğunu söyleyen Mehmet Ali Sağlam Gündem Gazetesine konuştu.  Hakkari Şemdinli’de PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İzzet Alper Taşbaş’ın Dinar ilçesi Akçaköy’de ki mezarlığı yolunun temizlenmesini istedi.

Editor: Haber Editörü
03 Ağustos 2019 - 22:17

Dinar’da Şehit Mezarlık Yolu Temizlenmeli
Dinar ilçesine bağlı Akçaköy’de ikamet eden şehit yakını olduğunu söyleyen Mehmet Ali Sağlam Gündem Gazetesine konuştu. 
Hakkari Şemdinli’de PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İzzet Alper Taşbaş’ın Dinar ilçesi Akçaköy’de ki mezarlığı yolunun temizlenmesini istedi.

Mehmet Ali Sağlam şunları söyledi. “Ben Şehit Jandarma Uzman Çavuş İzzet Alper Taşbaş’ın yakınıyım. Şehidimizin yolunun temizlenmesini istiyorum. Önümüzden gelen Kurban Bayram'ı dolayısıyla mezarlık ziyaretleri yapılacak ama görüyorsunuz ki şehit mezarlığımızın yolu ot ile kaplı. Mübarek Kurban Bayram'ında mezarlık ziyaretlerinde vatandaşlar daha rahat, temiz bir ortamda Yasin-i Şerif okusalar dualarını yapsalar iyi olmaz mı? Mezarlığımızın temizlenmesini ve bakım yapılmasını istiyorum.” Diye konuştu.
Yetkililerden bir an önce mezarlıkta temizlik ve bakım çalışması başlatılmasını istedi.
Hakkari Yüksekova Şemdinli yolu üzerinde PKK’lı teröristlerin köprüye yerleştirdiği patlayıcıyı zırhlı aracın geçişi sırasında patlatması sonucunda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İzzet Alper Taşbaş’a ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanları cennet bahçelerinden bir bahçe olmasını ve geride kalan ailelerine baş sağlığı diliyoruz.
Dinar Gündem Gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..