Dinar’da Servis Şoförlerine Seminer Verildi
Reklam
Reklam

Dinar'da Servis Şoförlerine Seminer Verildi

Dinar ilçesinde Servis Şoförlerine Seminer Verildi Dinar kaymakamlık toplantı salonunda öğrenci taşıyan servis şoförlerine bilgilendirme semineri verildi.

Editor: Haber Editörü
18 Ekim 2021 - 11:38

Dinar ilçesinde Servis Şoförlerine Seminer Verildi

Dinar kaymakamlık toplantı salonunda öğrenci taşıyan servis şoförlerine bilgilendirme semineri verildi.

Dinar İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Dinar ilçesinde okul servis taşımacılığı yapan sürücüler bilgilendirildi.

Dinar İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri, İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ekipleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, sorumluluk alanındaki ilçe merkezi ve köy okul servis araç şoförlerine trafik farkındalığının arttırılmasına yönelik olarak, okul servisi öğrenci taşıyan sürücülere, İlçe Jandarma Komutanlığında görevli 3. Jandarma Trafik Tim Komutanı Murat Öztürk ve 4. Jandarma Trafik Tim Komutanı Hasan Çiçek, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Komiseri Mücahit Tanrıver, Trafik Polisi Ali Demir ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Cenkci tarafından öğrenci taşıyan sürücülere bilgilendirme semineri verildi.

Seminerde, okul taşıtlarının karıştığı trafik kazalarını önlemek ve çocukların güvenli bir trafik ortamında eğitim-öğretimlerini sürdürebilmeleri için servis sürücülerinin emniyet kemeri kullanımı, çocukların güvenli taşımacılığı ile ilgili konular şoförlere aktarıldı.

Dinar Gündem Gazetesi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..