Dinar’da üzücü olay
Reklam
Reklam

Dinar'da üzücü olay

Dinar ilçemize bağlı Haydarlı Kasabasında bir bağ evinde iddialara göre hem hırsızlık için girdiler hem de mala zarar verildi. Bağ evine giren kimliği belirsiz

Editor: Haber Editörü
07 Şubat 2021 - 22:06 - Güncelleme: 07 Şubat 2021 - 22:11

Dinar ilçemize bağlı Haydarlı Kasabasında bir bağ evinde iddialara göre hem hırsızlık için girdiler hem de mala zarar verildi. Bağ evine giren kimliği belirsiz kişi ve kişiler tarafından evin kapı camları, sandalyeler, masalar ve çeşitli eşyalar kırılmak üzere dağıtıldı.

Evin sahibi Adem Durak,  jandarma ekiplerini arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine gelen jandarma ekipleri konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Evini bu halde gören Adem Durak şok oldu. Şaşkınlık geçirdi. Adem Durak, Yetkililerden evini bu hale getiren kişi veya kişilerin, bir an önce tespit edilip gereken cezanın verilmesini istedi.

Kaynak: Dinar Gündem Gazetesi

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bilal uzdu
    3 hafta önce
    Bu olay kesinlikle hırsızlık işi değil bir husumet bir hınç alma onu köyde yaşayan takıntı olduklarindan veya akrabaları nda arayacaksın bizim Afyon'un milleti sende olması ni istemez cekememezlik vardır bizim Afyon'un insanında hırsızlık işi değil bundan emin olun