Dinar’da Vergi Haftası Törenle Kutlandı
Reklam
Reklam

Dinar'da Vergi Haftası Törenle Kutlandı

Dinar ilçesinde Vergi Haftası dolayısıyla çelenk koyma töreni düzenlendi. Bu yıl 32’cisi düzenlenen Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Dinar Vergi Dairesi tarafından Dinar

Editor: Haber Editörü
22 Şubat 2021 - 10:03 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 11:16

Dinar’da Vergi Haftası Törenle Kutlandı

 Dinar ilçesinde Vergi Haftası dolayısıyla çelenk koyma töreni düzenlendi.

Bu yıl 32’cisi düzenlenen Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Dinar Vergi Dairesi tarafından Dinar Cumhuriyet Meydanında ki Atatürk anıtında çelenk sunma töreni yapıldı.

 Törene, Dinar Vergi Dairesi Müdürü Ali Kurtuluş, MHP Dinar İlçe Başkanı (Mali Müvaşirler Odası Başkanı) Mustafa Karahan, vergi dairesi çalışanları ve muhasebeciler katıldı.

Vergi Dairesi Müdürü Ali Kurtuluş anıta çelenk sunmasının ardından Dinar Belediye Bandosu eşliğinde saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Program sonrası Vergi Haftası kutlamaları kapsamında hafta boyunca yapılacak etkinlikler hakkında bilgi vermek amacıyla Vergi Dairesi Müdürü Ali Kurtuluş DHA Muhabiri Tahsin Baytara şunları söyledi. Kurtuluş, ‘Bu yıl 32’cisini kutluyoruz. 1990 yılından bu yana kutluyoruz. Burada amaç verginin tüm kesimlere benimsetilmesi istiyoruz. Ama geçen yıldan bu yana sönük kutluyoruz. Pandemi koşulları nedeniyle sadece tören ve mülki amirlerimizi ziyaret ediyoruz. Önceki dönemlerde okullarımızı ziyaret ediyorduk, öğrencilerimiz bizleri ziyaret ediyordu. Şimdi pandemi nedeniyle böyle ziyaretler olmayacak. Bu vesileyle Dinarlı mükelleflerimize, Esnaflarımıza ve iş adamlarımıza hayırlı bol kazançlar diliyorum.’dedi

Ali Kurtuluş, ve beraberindeki heyet Kaymakam Selami Kapankaya'yı ve Belediye Başkanı Nihat Sarı’yı ziyaret edeceklerini bildirdi.

Kaynak Dinar Gündem Tahsin Baytar

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..