Dinar’dan Türkiye Birincisi
Reklam
Reklam

Dinar'dan Türkiye Birincisi

TÜRKİYE BİRİNCİSİ DİNAR'DAN: Ulusal düzeyde 9. etkinliği yapılan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür yarışmasında gönüllü olarak danışmanlık görevini üstlenen

Editor: Haber Editörü
18 Ekim 2021 - 18:19 - Güncelleme: 18 Ekim 2021 - 18:36

TÜRKİYE BİRİNCİSİ DİNAR'DAN: Ulusal düzeyde 9. etkinliği yapılan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür yarışmasında gönüllü olarak danışmanlık görevini üstlenen Dinar Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal Ortaokulunda Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni olarak görev yapan Turgut AKGÜN belirlenen kriterlere göre en yüksek puanı alarak Türkiye birincisi olmuştur. Değerli öğretmenimizi ve dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Öğretmenimiz Turgut Akgün: Öğrencilerimize okuma becerisi kazandırmak ve okumayı sevdirmek için bu etkinlikte gönüllü olduğunu, özveri ile çalışarak ilçemizden yaklaşık 1000 öğrencimizi bu güzel etkinliğe dahil ettiğini ifade etti. Kitapların dağıtımından, sınav sürecinde rehberliğe ve yüz yüze sınavların yapılmasına kadar aktif olarak görev aldığını bildirdi.

Ayrıca çocuklarımızın ahlâkî, kişilik ve ruhsal gelişimi için uzman kişilerce hazırlanan bu kitapların çok faydalı olduğunu ifade etti. İlçemizde dereye giren öğrencilerimizin de ödüllendiiğini söyleyerek anne babalarından, örgün eğitimdeki çocuklarının gelecek yıllarda bu güzel etkinliğe katılımlarını sağlamalarını rica etti.

Dinarımız için bir övünç kaynağı olan bu başarıda emeği geçenlere ve destek olan herkese ayrı ayrı teşekkürlerini ileterek sözlerini tamamladı.

Kaynak Dinar Gündem Gazetesi

2021/10/2021-10-18-18-23-18.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..