Dinar İstasyon Mahallesinde ki Çocuk Parkı İçler Acısı
Reklam
Reklam

Dinar İstasyon Mahallesinde ki Çocuk Parkı İçler Acısı

Dinar İstasyon Mahallesinde ki Çocuk Parkı İçler Acısı Dinar İstasyon Mahallesi çocuk oyun parkının acilen bakıma ve düzenlemeye alınması gerektiğine dikkat

Dinar İstasyon Mahallesinde ki Çocuk Parkı İçler Acısı
Editor: Haber Editörü
07 Mayıs 2022 - 19:24 - Güncelleme: 07 Mayıs 2022 - 19:28

Dinar İstasyon Mahallesinde ki Çocuk Parkı İçler Acısı

Dinar İstasyon Mahallesi çocuk oyun parkının acilen bakıma ve düzenlemeye alınması gerektiğine dikkat çeken vatandaşlar, belediye yetkililerini duyarlı olmaya davet etti.

Gazetemize ulaşan mahalle sakinleri; “Şehrin merkezinde yer alan çocuk parkı içler acısı hali ile bizleri çok üzmekte. Çocuk parkı bakımsızlıktan adeta dökülmeye başladı. Pakın çevresinde ki ağaçların budanmaya çimlerin ise biçilmeye ihtiyacı var.

Dinarımızın göbeğinde opet kavşağında ki alana çiçeklerin dikilmesi lazım şehrimizden geçen yolcular bile ilçemizin gerçekten çok bakımsız olduğunu görüyor. Ama ilçemizden geçen ana yoldaki refüjlerde bulunan alanlarımızda bulunan ağaçlar budanmamış çimler biçilmemiş Dinar Belediyesi Ekipleri ne zaman bu işleri yapacak bahar geldi.

 Oyun alanındaki çocuklar çok üzülüyor acil bakım istiyor.

Daha önce çocukların uğrak mekânı haline gelen Park şimdi de yürek dağlayan bakımsız haliyle karşımıza çıkıyor.

Başkan Yardımcısı ve Muhtara Özel Su Kanalı Kapatıldı

Belediye Başkan Yardımcımız rahmetli babasının evinin arka kısmından geçen menderes su kanalının üstünü kapattırdı. İstasyon Mahallesi Muhtarının da mülkiyeti kendisine ait olan işyerinin de yanından geçen kanal kapatıldı. Kapatılacaksa her yer kapatılsın kişiye özel işler lütfen yapılmasın. Atıl durumda olan kanal şuanda koku yapıyor. İçi temizlenmiyor. Yazın sinekten duramıyoruz. Ya temizlensin yada kapatılsın. Muhtarımız Maşşallah Takım Elbise Kravat Geziyor, mahalle ile ilgilenmiyor.” diye konuştu.

Parkın bakımsızlığından ve temizliğinden şikayet eden vatandaşlar, çocukların sağlıklı bir şekilde oynayabilecekleri hale getirilmesi için belediye yetkililerini göreve davet etti.

Dinar Gündem Gazetesi

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mahalle sakini
    1 ay önce
    Park haberi çok isabetli olmuş, bu mahallede yaşıyoruz eski demir oyuncaklar pas içinde ve kullanılmaz durumda yeniler ise kırık, elden geçirilirse çok güzel bir park olur, bu haliyle çok bakımsız..