Dinar Kızılay Şubesinin Yeniden Açılması Sevindirdi
Reklam
Reklam

Dinar Kızılay Şubesinin Yeniden Açılması Sevindirdi

DİNAR KIZILAY ŞUBESİNİN YENİDEN AÇILMASI SEVİNDİRDİ Dinar Kızılay Şubesi yoğun bir faaliyet yaparken nedeni açıklanmadan mevcut görevliler

Editor: Haber Editörü
16 Ocak 2021 - 12:30

KÖŞE YAZIM                                     AYHAN KALKAN

 

DİNAR KIZILAY ŞUBESİNİN YENİDEN AÇILMASI SEVİNDİRDİ

Dinar Kızılay Şubesi yoğun bir faaliyet yaparken nedeni açıklanmadan mevcut görevliler görevden alınarak merkez emriyle kapanarak kapısına kilit vurulup uzun sure çalışmasına son verilmişti.

Biz basın mensupları olarak defalarca yazarak kapanma sebebi hakkında bir açıklama yapılarak aydınlatılmasını istedik ancak sessiz kalınarak hiçbir açıklama yapılmamıştı.

Bu durum Dinarlıları üzmüş hatta Kızılayın kan toplamaya gelenlere bile yeterli ilgi göstermedikleri dikkati çekmesi ve nihayet birkaç gün önce Afyon Şubesi başkanlığının Dinar Şubesinin açılacağı haberi ve nihayet  Türk Kızılayı Dinar Şubesinin tekrar açılmasının ardından başkanlık görevine gelen Burak Çiçekdemir ‘in geldiği ve Yeni Dinar Kızılay Şubesi Başkanı Burak Çiçekdemir yönetimi Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya ziyarette bulundu haberi  ve fotoğrafının yayınlanması Dinarlıları ve biz basın mensuplarını sevindirmiştir. Belediye Başkanımız Nihat Sarı ziyaretinde Türk Kızılayı Şubesi olarak yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunulması ve Şube Başkanı Burak Çiçekdemir tarafından Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya şubenin ilk üyesi olması münasebetiyle Türk Kızılayı Yeleği takdim edildiği haberi sonrası Belediye Başkanımız Nihat Sarı,” Öncelikle Türk Kızılayı Dinar Şubesi ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Yeni yönetime başarılar diliyorum. Şubemizin ilk üyesi olduğum için şahsıma hediye etmiş oldukları Türk Kızılayı yeleği için teşekkür ediyorum. Belediye olarak imkanlarımız dahilinde desteğe hazırız.” Diyerek Kızılay şubemizin yanında olacağını belirtmesine derecesiz sevindik.

Biz basın mensupları ve yazarlar olarak ayrıca şahsım olarak daima yeni göreve gelen Sayın Şube Başkanımız Burak Çiçekdemir ve ekibinin yanında olduğumuzu bize de vereceği görevde hazır olduğumuzu ifade ederek çalışmalarında başarılar dilerim. 15.1.2021 Ayhan Kalkan Araştırmacı Yazar

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..