Dinar MHP’de Bayramlaşma
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Dinar MHP'de Bayramlaşma

MHP Dinar İlçe Teşkilat binasında çok büyük bir katılımla kurban bayramının 2. gününde teşkilat mensupları, muhtarlar, ve vatandaşlar ile birlikte birlik

Editor: Haber Editörü
12 Ağustos 2019 - 18:04

MHP Dinar İlçe Teşkilat binasında çok büyük bir katılımla kurban bayramının 2. gününde teşkilat mensupları, muhtarlar, ve vatandaşlar ile birlikte birlik beraberlik içerisinde bayramlaşma yapıldı.

İlçe teşkilat binasındaki bayramlaşma programına Belediye Başkanı Nihat Sarı, Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Gürpınar, ilçe dışından ve ilçe içinden birçok vatandaş katıldı.

Bayramlaşma programında bir konuşma yapan MHP Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan şunları söyledi; “Tüm Dinarlı hemşerilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Yüce Şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine de başsağlığı diliyorum. Yine vatanımız için gazilik mertebesine ulaşmış tüm gazilerimizin de sağlıklı bir ömür geçirmelerini Yüce Allah’tan niyaz eder Kurban Bayramlarını kutlarım. Teşkilat binamıza bizimle bayramlaşmaya gelen partililerimize, muhtarlarımıza, belediye başkanımıza ve vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.” Dedi.

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı gerçekleştirdiği konuşmasında şunları söyledi; “ Dinarlı vatandaşlarımın, teşkilat üyelerimizin ve tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Buraya bizimle bayramlaşmaya gelen teşkilat mensuplarımıza, muhtarlarımıza, vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kaynak Dinar Gündem 

Tahsin Baytar

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..