Dinar UBY Okulundan Başkan Nihat Sarı’ya Teşekkürler
Reklam
Reklam

Dinar UBY Okulundan Başkan Nihat Sarı'ya Teşekkürler

Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri Antalya’daki 9. Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’na katıldı. Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Endüstriyel Tasarım

Editor: Haber Editörü
15 Kasım 2021 - 15:42 - Güncelleme: 15 Kasım 2021 - 15:47

BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT SARI’YA TEŞEKKÜRLER
Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri Antalya’daki 9. Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’na katıldı.

Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri Bölüm Başkanı Doç.Dr. Ş.Şadiye YAŞAR’ın koordinatörlüğünde, 13.11.2021 tarihinde Antalya’daki 9. Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’na katıldı. Akabinde İKEA Antalya’da gezilerek, Dinar’a dönüş yapıldı.

Fuarlar öğrencilerin ufkunu geliştirdiğini söyleyen Bölüm Başkanı Doç.Dr. Ş.Şadiye YAŞAR “Geçen hafta Danışma Kurulu’nda fuarlara katılım konusunu konuşmuştuk, sağolsunlar Belediye Başkanımız Nihat SARI Bey otobüs konusunda destek olarak, katılmamızı sağladı. Kendisine öğrencilerim adına teşekkür ediyorum. Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencilerimiz 4 yıllık eğitimleri boyunca her yıl farklı alanda çalışma ve tasarım yapıyorlar. Bu tür teknik gezilerde öğrencilerimizin hayal dünyasını ve tasarım gücünü tetikliyor. Bunun içinde her dönem en az 1 teknik gezi düşüncemiz var. İlkinin gerçekleştiği için tekrardan Belediye Başkanımıza teşekkür ederim” dedi.

2021/11/2021-11-15-15-47-04.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..