DUYARLI ! VATANDAŞIMIZ’DAN ; UYARI
Reklam
Reklam

DUYARLI ! VATANDAŞIMIZ'DAN ; UYARI

Doğu ve batıyı birleştiren Çay Dinar Çölovası Karayolu neden , genişletilmiyor oysaki çölovası akpartiyi 1.ci yapıyor. Duyarsız Kalmayalım Sayın seçilmiş siyasetçi, ikdi'dar muhalefet Vekil ve ilçe başkanları..

Editor: Haber Editörü
01 Eylül 2021 - 21:46 - Güncelleme: 01 Eylül 2021 - 22:01

DUYARLI ! VATANDAŞIMIZ'DAN ; UYARI
Dinar Çölovasından bir vatandaşımız ihbar hattımıza ulaşarak yazılı ve görsel olarak karayolarının ana asfaltı yama yaparak geçiştirdiğini iddia etti. Vatandaş: ‘Doğu ve batıyı birleştiren Çay Dinar Çölovası Karayolu neden , genişletilmiyor oysaki çölovası akpartiyi 1.ci yapıyor. Duyarsız Kalmayalım Sayın seçilmiş siyasetçi, ikdi'dar muhalefet Vekil ve ilçe başkanları...! Yoksa Sandıklıya gözmü ; yumuyorsunuz.

Niçin bakıma muhtaç çölovası karayolu kış geliyor yine pansuman , yama yapılarak geçiştiriliyor.El insaf biraz çölovasının karayolunun yapılmasın'da öncü ; olun.Ağır tonajlı araçlar ve akaryakıt tasarrufu için bu karayolu kullanılıyor.Temennim odurki bir an önce bu karayolumuz genişletilmeli araçlar geçişi üçlü olursa trafik'de daha yoğunluktan kurtulmuş ; olur.’dedi

Dinar Gündem Gazetesi

2021/09/2021-09-01-21-58-49.jpg
2021/09/2021-09-01-21-58-59.jpg

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mehmet Demiröz
  2 hafta önce
  BU YOL ÜZERİNDE AFYONKARAHİSAR,IN ART NİYETİ VAR ÇÜNKÜ BU YOL İZMİR VE ANTALYA ÜZERİ GELEN ARAÇLAR TETSİ DOĞUDAN GELEN ARAÇLAR DA AYNI AFYON A UĞRAMIYOR BUNDAN HOŞNUT DEĞİLLER 2. SEBEBDE ÇÖLOVASI İÇİNDE GÜZERGAH DEĞİŞTİRME HEVESİNDE OLAN KÖYLER VAR MAALESEF SİYASİLERDE BU TESİR ALTINDA TATARLI İSE SAHİPSİZ OLDUĞUNDAN BU KISIR DÖNGÜ DEVAM EDİYOR ANCAK O YOL DEDEMİN HATIRASI VE TAKİP EDİYORUZ.
 • Selim sanlı
  2 hafta önce
  Bu yol yapılırsa afyon a zararı olurda onun için afyon engel ola bilir ama her gün kaza oluyor çünkü genelde tırlar yoğunlukta küçük otomobilleri yok sayar gibiyolbile vermiyolar ve trafik denetimi az bu yolda sürücülerin evrakı temamı degilmi hız herkes ala bildiğine bu nedenle bir an önce yapılmakta fayda var