Hemşehrimiz Fıratcan Çınar’a Isparta’da önemli görev
Reklam
Reklam

Hemşehrimiz Fıratcan Çınar’a Isparta'da önemli görev

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Genel Sekreter Yardımcılığı makamına hemşehrimiz Fıratcan ÇINAR atandı. Daha önce 29 yaşında Strateji Geliştirme Dair

Editor: Haber Editörü
17 Eylül 2020 - 21:03

Hemşehrimiz Fıratcan Çınar’a Isparta'da önemli görev

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Genel Sekreter Yardımcılığı makamına hemşehrimiz Fıratcan ÇINAR atandı.
Daha önce 29 yaşında Strateji Geliştirme Daire Başkanı ile İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı görevine atanarak, Türkiye’nin En Genç Daire Başkanı olan Çınar, 31 yaşında da “Türkiye’nin En Genç Genel Sekreter Yardımcısı” unvanına sahip oldu.
Daha önce Adalet Bakanlığı’nda Özel Kalem Müdürlüğünde, Maliye Bakanlığında Mali Hizmetler Uzmanı olarak da çalışan Çınar, Isparta Meslek Yüksekokulu’nda Yüksekokul Müdürü olarak da görev yapmıştır.
Fıratcan ÇINAR, Dinar Anadolu Lisesi’nde ortaöğretimini, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde lisans eğitimini, Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyal Bilimler Üniversitesi’nde de yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Alanında birçok bilimsel yayına sahip olan ve yurtdışında çeşitli projelerde de görev alan Çınar, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında doktora çalışmalarını sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce bilen hemşehrimiz Süleyman Demirel Üniversitesi Kariyer Merkezinde görevli akademisyen Öğr. Gör. Fulya ÇINAR ile evlidir. 
Hemşehrimiz Fıratcan ÇINAR’a yeni görevinde başarılar dileriz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..