Hidayet Arıkan’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Reklam
Reklam

Hidayet Arıkan’dan Öğretmenler Günü Mesajı

Dinar cep telefoncu esnaflarımızdan Hidayet Arıkan, “24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Hidayet Arıkan mesajında Öğretmenlerin; “Hay

Editor: Haber Editörü
24 Kasım 2020 - 09:12

Hidayet Arıkan’dan Öğretmenler Günü Mesajı

Dinar cep telefoncu esnaflarımızdan Hidayet Arıkan, “24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Hidayet Arıkan mesajında Öğretmenlerin; “Hayatın merkezine insanı alan, önce insan diyen, İnsanı yücelt ki devlet yücelsin felsefesiyle hareket eden bir medeniyetin varisleri olarak; kişiliğimizin belirlenmesinde, yetişmemizde, hayata dair kanaatlerimizin, düşüncelerimizin oluşmasında büyük emekleri olan öğretmenlerimiz geleceğin inşasında büyük pay sahibidir.” Dedi.

Öğretmen; işinin ehli bir usta gibi çocuk veya gencin geleceğini şekillendirir diyen Hidayet Arıkan, “Yalnızca bilginin öğretilmesini sağlamaz aynı zamanda istediğimiz davranışların çocukta kalıcı olmasını sağlayacak eğitimi verir. Yarınlarımızın yetiştirilmesi görevini fedakârca üstelenen kıymetli öğretmenlerimiz, ülkemizin geleceği açısından çok büyük sorumluluk taşıyor ve bu görevi layıkıyla yerine getiriyorlar. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

Dinar Gündem Gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..