Hırsızlar Dinar’ı Mesken Tuttu
Reklam
Reklam

Hırsızlar Dinar'ı Mesken Tuttu

Son günlerde ilçemizde artan hırsızlık olayları dikkat çekiyor. İlçemizde ikamet eden vatandaşlar ve özellikle esnaflarımız tedirgin haldedir.

Editor: Haber Editörü
11 Ocak 2021 - 17:43 - Güncelleme: 11 Ocak 2021 - 17:52

Hırsızlar Dinar’ı Mesken Tuttu

Son günlerde ilçemizde artan hırsızlık olayları dikkat çekiyor.

İlçemizde ikamet eden vatandaşlar ve özellikle esnaflarımız tedirgin haldedir. İlçemizde geceleri sokağa çıkma yasağı olduğu halde bu hırsızlar nasıl rahatlıkla geziyor. İlçemiz esnafları dükkanlarında nöbet tutmaya başladı. Esnaflarımız ve vatandaşlarımız ilçemizde ki kolluk kuvvetlerinden görevlerinde daha bir hassasiyet gösterilmesini istiyor. Sokağa çıkma yasağı saatlerinde araç kontrollerinin arttırılmasını görevli kolluk kuvvetlerinden bekliyorlar. Özellikle saat 21:00 dan sonra uygulanan sokağa çıkma yasağına uymayanların tespiti ve ceza işlemleri yapılmalıdır.

İlçemizde ki son hırsızlık olaylarının faalleri hale tespit edilip yakalanmamıştır. Eğer yakalanmış ise halkımız bilgilendirilmelidir. Halkın tedirginliği giderilmelidir.

Şehir merkezinde 7 dükkan(iş yeri) METEM Okulu deposuna giren hırsızlar İncirli Mahallesinde Cevat Kent’e ait çiftlikten çalınan Tarım aletlerini çalan zanlılar, otomobillerden çalınan Akü’ hırsızları bulunup işlem yapıldı mı?

Haber Kaynağı Av. Erdal Erkan

Dinar Gündem Gazetesi

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Mustafa uslu
  5 gün önce
  Sokak ve cadde köşelerine kamera döşensin apt yöneticeleride aptmanlarına guvenlik kameralari yerleştirsinler en azından caydırıcı olur
 • Mert Can
  5 gün önce
  Bugün migrosun bitişiğindeki araba yıkama yerinin arkasındabir genç dolaşıyordu. Tipi hoşuma gitmemişti. Araçlara bakıyordu. Aklıma gelmedi bir şey yapacağı dikkatli olunmalı.
 • Necdet
  5 gün önce
  Bekçiler karakollda evrak işlerine bakıyor gece nöbete cikmiyormu