Kaymakam Kapankaya’dan Başarılı Öğrencilere Ödül
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kaymakam Kapankaya'dan Başarılı Öğrencilere Ödül

Dinar Bilim ve Sanat Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı ve (ODTÜ) İşbirliği ile Türkiye Zeka Vakfının gerçekleştirdiği Ulusal Zeka Oyunları Yarışmasında önemli başarılar elde etmiştir.

Editor: Haber Editörü
06 Kasım 2019 - 11:48 - Güncelleme: 06 Kasım 2019 - 12:09

Dinar Bilim ve Sanat Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı ve (ODTÜ) İşbirliği ile Türkiye Zeka Vakfının gerçekleştirdiği Ulusal Zeka Oyunları Yarışmasında önemli başarılar elde eden öğrencilerden ve okul yönetiminden İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya'yı Makamında ziyaret ettiler.

Dinar Bilim ve Sanat Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı ve (ODTÜ) İşbirliği ile Türkiye Zeka Vakfının gerçekleştirdiği Ulusal Zeka Oyunları Yarışmasında önemli başarılar elde etmiştir.

Yarışmaya ilkokul ve ortaokul olmak üzere iki ekiple katılan okul ortaokullarda bölge birinciliği ilkokullarda bölge ikinciliğini alarak İzmir’de yapılacak olan yarı finallere katılmaya hak hak kazanmıştır. Türkiye geneli katılım oldukça yüksek olduğu yarışmada iki ekiple dereceye girmiştir. Yarışmada ekip sorumlusu Matematik Öğretmeni Bilal Açıkgöz, elde ettikleri başarıdan dolayı çok mutlu ve gururlu olduklarını İzmir Yarı finallerinden de başarı elde edeceklerini de belirtti.

Bilsem Kurum Müdürü Mete Karapınar, elde edinilen başarıdan dolayı öğrencileri ve öğretmeni kutlayarak başarıdan dolayı mutluluklarını dile getirdi. Amaçlarının her zaman bu tür ulusal ve uluslar arası yarışmalarda öğrencilerin başarılara imza atması olduğu söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, öğrencileri makamında kabul ederek öğrencilere başarılarından dolayı kutlayarak hediyeler verdi.

Kaymakamlık Makamında Kaymakam Selami Kapankaya’nın öğrencilere tebrik ve ödül törenine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş, Bilsem ve Sanat Merkezi Okul Müdürü Mete Karapınar, Ekip sorumlusu Matematik Öğretmeni Bilal Açıkgöz, okul öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.

Kaynak Dinar Gündem

Tahsin Baytar

2019/11/2019-11-06-11-58-20.jpg
2019/11/2019-11-06-11-58-25.jpg
2019/11/2019-11-06-11-58-30.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..