MHP Dinar İlçe Başkanı Karahan’dan 30 Ağustos Kutlama Mesajı
Reklam
Reklam
Reklam

MHP Dinar İlçe Başkanı Karahan’dan 30 Ağustos Kutlama Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan 30 Ağustos Zafer Bayramı Nedeniyle Bir Kutlama Mesajı Yayınladı. Başkan Karahan Mesajında;

Editor: Haber Editörü
29 Ağustos 2019 - 17:55

Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan 30 Ağustos Zafer Bayramı Nedeniyle Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.

Başkan Karahan Mesajında; “Türk milletinin bağımsızlık düşüncesinin ölümsüz bir anıtı olan bu zafer, Türk ordusunun yüksek kudret ve kahramanlığının bir göstergesi olmakla kalmamış ulusal birlik ve beraberliğin ne kadar büyük ve zinde bir güç olduğunu da ortaya koymuştur. Türk ulusunun zayıf zannedildiği dönemde kazanılan bu zafer, Türkiye Cumhuriyeti´nin temel dayanaklarının ne derece sağlam ve sarsılmaz olduğunun en açık ifadesidir.

Büyük bir coşkuyla kutladığımız Zafer Haftası’nda milletimize eşsiz zaferler kazandıran başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere yurdu ve ulusu uğruna seve seve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, Dinarlı hemşerilerimin ve Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.” Dedi.

Mustafa Karahan

Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Başkanı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..