Muhtarlar Başkan Sarı’ya destekleri ve hizmetleri için...
Reklam
Reklam

Muhtarlar Başkan Sarı’ya destekleri ve hizmetleri için teşekkür etti

Dinar Merkezde bulunan mahalle muhtarları özellikle kar yağışının ardından mahallelerde yapılan tuzlama çalışmaları ve muhtarlara verilen tuz desteği başta olma

Editor: Haber Editörü
27 Ocak 2022 - 17:41

Muhtarlar Başkan Sarı’ya destekleri ve hizmetleri için teşekkür etti

Dinar Merkezde bulunan mahalle muhtarları özellikle kar yağışının ardından mahallelerde yapılan tuzlama çalışmaları ve muhtarlara verilen tuz desteği başta olmak üzere yapılan tüm hizmetler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

Dinar Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Gürpınar günün anısına Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya çiçek takdiminde bulundu.

Dinar Belediyesi Meclisi Toplantı salonunda muhtarlar ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Nihat Sarı muhtarların talep ve istekleri alındığını ve ilgili birimler tarafından gerekli çalışmaların yapılacağı belirterek konuşmasında; “Muhtarlarımıza öncelikle bu ince ve nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. Belediyemiz ve Muhtarlarımız işbirliği ile kar tuzlama çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızı ulaşım konusunda mağdur etmedik. Mahallelerimizin hepsinde muhtarlarımız ile sürekli iletişim halinde olarak talep ve isteklerini imkânlarımız dâhilinde karşılıyoruz. Bundan sonra da aynı şekilde yine birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Gürpınar ise konuşmasında; “Her zaman olduğu gibi bu zorlu hava koşullarında mahallelerimizde ihtiyaç duyulan noktalarda gerekli tuzlama çalışmalarının yapılmasında verdiği destek ve diğer hizmetler dolayısıyla Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız her zaman bizlerin talebine imkânlar dâhilinde gerekli desteği sağlıyor. Bizlerde muhtarlar olarak üzerimize düşeni yapmaya her zamana hazırız.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..