Mustafa Tarlacı’dan Afyon Valisine ve Belediye Başkanına...
Reklam
Reklam

Mustafa Tarlacı'dan Afyon Valisine ve Belediye Başkanına Ziyaret 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı , Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Dinarlı hemşerimiz Mustafa Tarlacı Afyonkarahisar’da bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Afyonkarahisar Valisi sayın Gökmen Çiçek'i makamında ziyaret eden Tarlacı,

Editor: Haber Editörü
12 Ocak 2022 - 18:10

Mustafa Tarlacı'dan Afyon Valisine ve Belediye Başkanına Ziyaret 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı , Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Dinarlı hemşerimiz Mustafa Tarlacı Afyonkarahisar’da bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Afyonkarahisar Valisi sayın Gökmen Çiçek'i makamında ziyaret eden Tarlacı, Aile Bakanlığı vasıtasıyla ilimize yapılacak bazı yatırımları görüştü.

Daha sonra Afyonkarahisar Belediye Başkanı sayın Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Mustafa Tarlacı ,Ziyaretleri ile ilgili olarak, Afyonkarahisar’a bakanlığımızca yapılabilecek hizmetleri istişare edildi.

Gazetemize konuşan Dinarlı gururumuz Mustafa Tarlacı, 'Çaliskan valimiz ve Belediye başkanımızla güzel bir görüşme oldu . Gündem tabiki Afyonkarahisar oldu.   Belediye başkanımız sn zeybekle yıllardır eskimeyen bir dostluğumuz var. Hem sohbet ettik Hemde başkanımız yapacağı hizmet ve yatırımları anlattı. Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah. Bizde elimizden gelen yardım ve desteği sağlamaya çalışıyoruz.  Bu vesileyle tüm hemşerilerimize selam ve saygılar sunarım'dedi

Hafta sonuna kadar bazı ziyaretler ve incelemelerde bulunacak olan Tarlacı hafta sonu Ankara’ya döneceği bildirildi.

Dinar Gündem Gazetesi

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ALİBEY
    3 ay önce
    TARLACI DAVA ADAMIDIR. HER GÖREVİ BAŞARIYLA YAPAR. TOKİDE OTURUYORUM DOĞALGAZ BİR NİMET. HİZMET EDENLERDE TEŞEKKÜR EDERİM.