Özel Kuvvetlerden Emekli E.P.Komd.Kd.Alb.Tayfun Denizbay Dinar’ı...
Reklam
Reklam

Özel Kuvvetlerden Emekli E.P.Komd.Kd.Alb.Tayfun Denizbay Dinar'ı Ziyaret Etti

Özel Kuvvetlerden Emekli E.P.Komd.Kd.Alb.Tayfun Denizbay Dinar'ı Ziyaret Etti TSK Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi Özel Kuvvetlerden Emekli E.P.Komd.Kd.Alb.Tayfun Denizbay ve İdari işler

Editor: Haber Editörü
21 Ekim 2021 - 15:57 - Güncelleme: 21 Ekim 2021 - 16:11

TSK Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi Özel Kuvvetlerden Emekli E.P.Komd.Kd.Alb.Tayfun Denizbay ve İdari işler personeli J.Kd.Bçvş.Ümit Demiray Türkiye Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Dinar Temsilcisi Hasan Ceylanı, gazileri ve şehit ailelerini ziyaret etti.

TSK Mehmetçik Vakfı Afyonkarahisar Dinar Temsilciliğinde gazileri ve şehit yakınlarını ziyaret etti.

 TSK Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi Özel Kuvvetlerden Emekli E.P.Komd.Kd.Alb.Tayfun Denizbay ve beraberinde bulunan İdari işler personeli J.Kd.Bçvş.Ümit Demiray ile şehit yakınları ve gaziler ile sohbet etti.

Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan, Türkiye Harp Malulü Dinar Temsilcisi Tefik Kılıçkaya, Şehit aileleri ve gaziler, pandemi şartlarına rağmen Mehmetçik Vakfı’nın kendilerini yalnız bırakmadığını, ziyaretlerden dolayı çok sevindiklerini  onure olduklarını ifade ederek, TSK Mehmetçik Vakfına şükranlarını ilettiler.
Bursa Temsilcisi Özel Kuvvetlerden Emekli E.P.Komd.Kd.Alb.Tayfun Denizbay gazilere ve şehit ailelerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Denizbay konuşmasında: 'Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı, ülkemizin ve milletimizin güvenliği için canlarını hiçe sayarak görev yapan erbaş ve erlerimizden şehit olan veya herhangi bir nedenle hayatını kaybedenlerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere sosyal ve ekonomik destek sağlamak amacıyla gece gündüz gazilerimizi ve şehit ailelerimizi ziyaret ederek istek ve taleplerini yerinde dinliyoruz. Bir nebzede olsa yaşadıkları mutluluklara, acılara ortak olmaya çalışıyoruz.’dedi

Haber Foto; Tahsin Baytar DHA

2021/10/2021-10-21-16-02-58.jpg
2021/10/2021-10-21-16-03-08.jpg
2021/10/2021-10-21-16-03-19.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..