Şehidimiz Şafak Evran’ı şehadetinin 3.sene-i devriyesinde...
Reklam
Reklam

Şehidimiz Şafak Evran'ı şehadetinin 3.sene-i devriyesinde dualarla anıyoruz

Şehidimiz Şafak Evran'ı şehadetinin 3.sene-i devriyesinde dualarla anıyoruz Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Şehidimiz Jandarma Teğmen Şafak Evran'ın

Şehidimiz Şafak Evran'ı şehadetinin 3.sene-i devriyesinde dualarla anıyoruz
Editor: Haber Editörü
22 Haziran 2022 - 15:42 - Güncelleme: 22 Haziran 2022 - 15:54

Şehidimiz Şafak Evran'ı şehadetinin 3.sene-i devriyesinde dualarla anıyoruz
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Şehidimiz Jandarma Teğmen Şafak Evran'ın şehadetinin 3. Sene-i devriyesi dolayısıyla Yıprak köyünde Vali Yardımcımız Nurullah Kaya ve Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp'in de katılımıyla gerçekleşen mevlid programına katıldı. 
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanımız İdris Er ile birlikte katıldığı mevlid programında Şehidimizin babası Hayrullah amca ile bir süre sohbet edip, hal ve hatırını sorarak şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanında ve emrinde olduğunu ifade etti.
İlçe Müftüsü Ramazan Avcı tarafından dua edilmesi ile gerçekleşen mevlit programının ardından Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve beraberindeki heyet Şehidimiz Jandarma Teğmen Şafak Evran'ın kabrini ziyaret ederek, kabri başında dua etti.
“GAZİMİZE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDUK”
Mevlid programının akabinde ise Yıprak köyünde yapımı devam eden Düğün Salonu inşaatında incelemelerde bulunan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Kınık Köyüne geçerek Gazimiz Hüseyin Okumuş’a ve ailesine annesinin vefatı dolayısıyla tekrardan başsağlığı dileyerek, taziye ziyaretinde bulundu.

2022/06/2022-06-22-15-54-32.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..