Suçıkan Tepesinde Şanlı Türk Bayrağımız Gönlere Çekildi
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Suçıkan Tepesinde Şanlı Türk Bayrağımız Gönlere Çekildi

Suçıkan Tepesinde Şanlı Türk Bayrağımız Gönlere Çekildi Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla başlatılan çalışma ile ilçemiz Suçıkan Tepesine Atatürk büstünün yanında bulunan 15 metre uzunluğundaki

Editor: Haber Editörü
28 Eylül 2019 - 17:54 - Güncelleme: 28 Eylül 2019 - 19:14

Suçıkan Tepesinde Şanlı Türk Bayrağımız Gönlere Çekildi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatlarıyla başlatılan çalışma ile ilçemiz Suçıkan Tepesine Atatürk büstünün yanında bulunan 15 metre uzunluğundaki direk üzerine 24 metrekare ebadındaki Ay Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağımız gönlere çekildi.
Türk Bayrağı’nın gönlere çekilmesinin ardından açıklama yapan

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “ilçemizde yaptığımız hizmetleri taçlandırmak için bir "İNCİ" gerekiyordu. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün büstünün yanına Şanlı Bayrağımızı gönlere çekerek bayrak vatan ve millet sevdamızı da pekiştirmiş olduk.

Türk bayrağı bizim özgürlüğümüzü, manevi ve milli değerlerimizi simgeliyor. O nedenle biz bu bayrağı göndere çekmekten gurur duyuyoruz. Bu bayrağı ne kadar yukarıda görürsek o kadar onurlanırız.

Şanlı Türk Bayrağımız inşallah ilelebet gönlerden inmeyecek bizler de huzur, barış ve kardeşlik duyguları içinde birlikte yaşayacağız” diyerek birlik beraberlik mesajı verdi.

2019/09/2019-09-28-18-06-31.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..