Süreç Değerlendirme Toplantısı
Reklam
Reklam

Süreç Değerlendirme Toplantısı

SÜREÇ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI Dinar’da Uzaktan eğitim sürecinin 15 Şubat a kadar uzatılması sonucu, eğitim faaliyetlerinin ve ölçme değerlendirme araçlarının

Editor: Haber Editörü
30 Aralık 2020 - 00:14 - Güncelleme: 30 Aralık 2020 - 00:18

SÜREÇ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Dinar'da Uzaktan eğitim sürecinin 15 Şubat a kadar uzatılması sonucu, eğitim faaliyetlerinin ve ölçme değerlendirme araçlarının değerlendirilmesi amacıyla okul müdürümüz Mehmet Öztürk ve 8.sınıf rehber öğretmenleri olarak bugün okulumuzda bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda, geçen hafta uygulamış olduğumuz deneme sınavı sonuçlarını da değerlendirerek hem sınıflar düzeyinde hemde bireysel bazda alınabilecek tedbirleri ve faaliyet planlarını oluşturduk. Yüzyüze eğitimin gecikmesi veli, öğrenci ve öğretmen iş birliğini bir taraftan zora sokarken bir taraftanda daha önemli hale getirmiş durumda. Bu nedenle öğrenci ve velilerimiz ile gerek uzaktan iletişim kanalları, gerek yüzyüze iletişim yoluyla koordineli çalışmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Dinar\'lı
    2 hafta önce
    İş falan yapan yok vallahi bir fotoğraf koyalım şuraya millet çalıştığımızı görsün. Çünkü herkes fotoğraf çekene bakıyor.