Tatarlı da Engelli Vatandaşlara Hediyeler verildi
Reklam
Reklam

Tatarlı da Engelli Vatandaşlara Hediyeler verildi

Dinar ilçesine bağlı Tartarlı kasabasında 3 Aralık Engelliler günü dolayısıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm ülkemizde başlatmış olduğu “Engelleri Birlikte Aştık” projesi kapsamında engelli vatandaşlarımız ziyaret edilerek hediyeler verildi.

Editor: Haber Editörü
03 Aralık 2021 - 18:02

Tatarlıda Engelli Vatandaşlara Hediyeler verildi

3 Aralık Engelliler günü dolayısıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm ülkemizde başlatmış olduğu “Engelleri Birlikte Aştık” projesi kapsamında kasabamızda bulunan engelli vatandaşlarımız ziyaret edilerek hediyeler verildi.

Engelliler Günü nedeniyle açıklama yapan Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek açıklamasında, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü"nün, tüm engelli vatandaşlarımız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Bütün hizmet alanlarında insanı önceleyerek ‘Önce insan’ anlayışıyla hareket eden, ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ anlayışına hakim ve insanı ‘Yaratılmışların en şereflisi’ olarak gören bir medeniyetin temsilcileri, yönetim anlayışı ve köklü bir geleneğin mensupları olarak bizler, her konuda engelli kardeşlerimize hizmet etme anlayışını benimseyerek onları mutlu ve memnun etmeye, onları hayatın her alanına dâhil ederek yaşamlarını kolaylaştırmaya büyük önem veriyoruz.

Her sağlıklı bireyin birer engelli adayı olduğu gerçeğiyle hareket ettiğimiz, toplumsal hayat içerisindeki varlıklarına dikkat ettiğimiz sürece, onlara gereken hassasiyeti gösterebilir ve engelli vatandaşlarımızın hayata bakış açısını daha iyi anlayabiliriz.

Bu vesileyle; ülkemizin başarısı için gayret sarf eden, karşılaştıkları her türlü güçlüğe rağmen bıkmadan, yılmadan azimle çalışan, onurlu duruşları ve başarılarıyla hepimize örnek olan engellilerimizin ‘Dünya Engelliler Günü’nü canı gönülden kutluyor, kendilerine ve ailelerine sağlıklı, huzur dolu bir hayat diliyor, bütün engelli vatandaşlarımızı saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..