Valimize hayırlı olsun dileklerimizi ilettik
Reklam
Reklam

Valimize hayırlı olsun dileklerimizi ilettik

Mayıs ayında yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Afyonkarahisar Valisi olarak atanan Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı'na Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı

Valimize hayırlı olsun dileklerimizi ilettik
Editor: Haber Editörü
20 Haziran 2022 - 18:35

Valimize hayırlı olsun dileklerimizi ilettik

Mayıs ayında yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Afyonkarahisar Valisi olarak atanan Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı'na Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve beraberindeki heyet hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, AK Parti İlçe Başkanımız İdris Er, MHP İlçe Başkanımız Mustafa Karahan, belde belediye başkanlarımız ve İl genel meclis üyelerimizin de bulunduğu ziyarette; Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Dinarımızın simgesi Suçıkanımızın maketini Valimiz Doç.Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı'na hediye ederek, Suçıkanımız hakkında bilgi verdi.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, açıklamasında; "Valimize hayırlı olsun dileklerimizi ileterek, ilçemizde gerçekleştireceğimiz ve devam eden projelerimiz ile ilgili bilgi verip, taleplerimizi ilettik. Sayın Valimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum"dedi.

Dinar Gündem Gazetesi

2022/06/2022-06-20-18-38-42.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..