Valimize Teşekkür Ediyoruz
Reklam
Reklam

Valimize Teşekkür Ediyoruz

28 Temmuz 2020 Salı günü Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ilçemizi ziyaret edip gerekli gezi ve toplantılarını gerçekleştirmişti. Ancak Dinar’da yerel ve

Editor: Haber Editörü
28 Temmuz 2020 - 20:48

Valimize Teşekkür Ediyoruz 
28 Temmuz 2020 Salı günü Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ilçemizi ziyaret edip gerekli gezi ve toplantılarını gerçekleştirmişti. Ancak Dinar’da yerel ve ulusal basın temsilcilerinin valinin geleceğinden haberdar edilmemesi nedeniyle vali beyin programı takip edilememişti. 
İnternet haber sitemizde yaptığımız habere istinaden Afyonkarahisar Valiliği Basın danışmanlığı birimi gazetemize ulaşarak küçük bir iletişim aksaklığı olduğunu bildirdi. 
Bunun üzerine kısa bir açıklama ihtiyacı duyan Dinar Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürlüğü, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’e ve valilik çalışanlarına teşekkür etti. 
Gazetemiz her zaman kamuoyunu yakından takip ederek, kamu ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışan, basın, meslek ilkelerine sonuna kadar uyan, bulunduğu ilçenin ve bölgenin her yönden kalkınmasını isteyen bir gazetedir. 
Dolayısıyla kamunun yaptığı işlerini, icraatlarını takip etmek, yapılan güzel çalışmaları halkımıza duyurmak bizlerin asli görevidir. 
Afyonkarahisar Valimize gazetemizi telefon ile aratarak basın danışmanları ile aksaklığı giderdiği için bir kez daha sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..