Başkan Sarı, “Üniversitemize destek olacağız”
Reklam
Reklam

Başkan Sarı, “Üniversitemize destek olacağız”

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 2021- 2022 Eğitim- Öğretim Yılı başlangıcı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Afyonkarahisar Kocatepe

Editor: Haber Editörü
18 Ekim 2021 - 13:40

Başkan Sarı, “Üniversitemize destek olacağız”
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 2021- 2022 Eğitim- Öğretim Yılı başlangıcı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’na (UBYO) bir ziyaret gerçekleştirdi. 
Ziyarette; Üniversitenin akademik işleyişi, öğrenci ve bölüm durumları hakkında istişarelerde bulunuldu. 
Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr İsmail Zorluer ve öğretmenler ile görüşen Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Maske ve dezenfektan setinin yer aldığı hediye paketini takdim etmesinin ardından yaptığı konuşmasında; “Öncelikle yeni eğitim öğretim yılınızı kutluyor, kolaylıklar diliyorum. Bizler belediye olarak üniversitemize gelen öğrencilerimizin her zaman yanındayız ve gerekli desteği sağlamaya devam edeceğiz. Belediye olarak üniversiteli gençlerimizin KYK Yurdundan okula sabahları gelmesi ve akşam okul çıkışı dönmeleri için ücretsiz öğrenci servisi uygulamamız devam ediyor. Ayrıca yine 4 yıllık bölümümüze labaratuvar kurulmasında gerekli desteği sağladık. Yine aynı şekilde gerekli desteği vermeye hazırız” dedi.
Okul Müdürü Prof. Dr. İsmail Zorluer ise konuşmasında destekleri ve ziyaretleri dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..