Belediye Başkanı Nihat Sarı’dan Yeni Açılan Avukatlık...
Reklam
Reklam

Belediye Başkanı Nihat Sarı’dan Yeni Açılan Avukatlık Bürosuna Ziyaret

Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Belediye Meclis Üyesi Abdullah Yıldız, Dinar İlçemizde yeni avukatlık görevine başlayan Bahar Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu..

Editor: Haber Editörü
29 Temmuz 2020 - 11:14

Belediye Başkanı Nihat Sarı’dan Yeni Açılan Avukatlık Bürosuna Ziyaret

Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Belediye Meclis Üyesi Abdullah Yıldız, Dinar İlçemizde yeni avukatlık görevine başlayan Bahar Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Belediye Meclis Üyesi Abdullah Yıldız’ı  yeni göreve başlayan Bahar Uysal ve ailesi karşıladı. Başkan Nihat Sarı ziyarette avukatlık bürosunun Dinar İlçemize Hayırlı Olsun temennisinde bulunurken yeni göreve başlayan Bahar Uysal’a da başarılar diledi.

BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR 

Başkan Nihat Sarı ve Meclis Üyesi Abdullah Yıldız’ın ziyaretinden onur duyan Bahar Uysal ve babası İtfaiye mahallesi muhtarı Bahadır Uysal ,

‘’Belediye başkanımız Nihat Sarı' Encümen üyemiz Abdullah yıldız dayım bizleri ziyaretlerinden dolayı onurlandırdılar. Kendilerine teşekkür ederim. Ayrıca yanımıza gelen gelemeyen çiçekleriyle bizi mutlu eden bütün dostlarımıza da teşekkür ederiz.’’dedi.

Dinar Gündem Gazetesi Ailesi olarak Bahar Uysal’a avukatlık mesleğinde başarılar dileriz.

Dinar Gündem Gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..