İGM Üyesi Demiröz’ün Mevlid Kandili Mesajı
Reklam
Reklam

İGM Üyesi Demiröz’ün Mevlid Kandili Mesajı

İGM Üyesi Demiröz’ün Mevlid Kandili Mesajı Afyonkarahisar İl Genel Meclis Üyesi Bilal Demiröz Mevlid Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Mevlid Kandili’nde

Editor: Haber Editörü
16 Ekim 2021 - 21:22

 

İGM Üyesi Demiröz’ün Mevlid Kandili Mesajı

Afyonkarahisar İl Genel Meclis Üyesi Bilal Demiröz Mevlid Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mevlid Kandili’nde yapılacak duaların kabul edilmesini dileyen Afyonkarahisar İl Genel Meclis Üyesi Bilal Demiröz mesajında; “Sevgi ve imanı toplumsal barışın temel taşı yapan Peygamber Efendimiz, insanı insan yapan bütün güzelliklerin, ahlâkî erdemlerin odaklandığı bir şahsiyettir. O’nun hayatında bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatacak güçlü bir ışık, güzel bir örnek vardır. Herkesin rahmet ve mağfiret umarak yapacağı ibadet ve yalvarışlar, inşallah hayırlı gelişmelere vesile olur.

Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan sıkıntıların giderilmesi yolunda olumlu kapılar açılır. Ülkemizin yanı başında olduğu gibi dünyanın çeşitli bölgelerinde Müslümanların yaşadığı zulümlerin, hüzünlerin son bulması temennisi ile tüm hemşerilerimizin kandilini tebrik ediyor, ilçemiz başta olmak üzere, ülkemiz ve tüm İslam âlemi için hayırlı gelişmelere vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” Dedi.

Dinar Gündem Gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..