Neşe Taşpınar Diyarbakır HDP Önünde Bayrak Açtı
Reklam
Reklam
Reklam

Neşe Taşpınar Diyarbakır HDP Önünde Bayrak Açtı

Dinar Belediye Meclis Üyesi Neşe Taşpınar, Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyeleri ve Gazeteci Canser Kuzu Diyarbakır HDP İl Binası önünde.

Editor: Haber Editörü
12 Eylül 2019 - 15:04 - Güncelleme: 12 Eylül 2019 - 15:26

Neşe Taşpınar Diyarbakır HDP Önünde Bayrak Açtı

Dinar Belediye Meclis Üyesi Neşe Taşpınar, Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyeleri ve Gazeteci Canser Kuzu Diyarbakır HDP İl Binası önünde.

Çocuklarının dağa kaçırıldığını iddia eden Diyarbakırlı annelerin, HDP il binası önünde başlattığı oturma eylemine Dinar Belediye Meclis Üyesi Neşe Taşpınar’dan Destek gecikmedi.

Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır HDP İl Binası önünde çocuklarının dağa kaçırıldığını iddia eden Diyarbakırlı annelerin başlattığı oturma eylemine destek vermek için yola çıkan Dinar Belediye Meclis Üyesi Neşe Taşpınar, Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyeleri ve Gazeteci Canser Kuzu bugün HDP İl Binasının önünde acılı anneler ile bir araya gelerek onlara destek oldular.

Dinar Belediye Meclis Üyesi Neşe Taşpınar Diyarbakır HDP İl Binası önünde Diyarbakırlı annelere destek olmak için şunları söyledi.

Meclis Üyesi Taşpınar; “Türk bayrağımızı HDP İl binası önünde açtık. Yürekli kadınlarımız ve kardeşlerimizle yola devam. Tüm annelerin, sadece evlatlarını istemekten başka amacı olmayan Diyarbakırlı annelerimize destek olmalarını istiyoruz.” Dedi

Meclis Üyesi Neşe Taşpınar, yapmış olduğu bu davranışı ile dinar halkının taktirini toplayarak “helal olsun Neşe Başkana her zaman mazlumun yanında yer alıyor” dedirtti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..